Hjälptjänster

logo

Kulturskolans personal

Du ser våra kontaktuppgifter i högerspalten. Välkommen att höra av dig!

Sidansvarig

Senast ändrad

2018-06-13

KONTAKTUPPGIFTER

Kultur- och bibliotekschef
Tina Bergenbrink
070-384 75 34
tina.bergenbrink@edu.hagfors.se

Stråk & ensemble
Agneta Eriksson
070-385 45 83 agneta.eriksson@edu.hagfors.se

Slagverk, elbas & ensemble
Stefan Möllberg
070-385 37 01 stefan.mollberg@edu.hagfors.se

Piano
Sanna Olsson sanna.c.olsson@edu.hagfors.se

Bild & Film
Therése Olsson
therese.olsson@edu.hagfors.se

Gitarr
Christopher Davidsson
christopher.davidsson@edu.hagfors.se

Dans
Sandra S Johansson
sandra.sjostrom@edu.hagfors.se

Postadress
Hagfors Kommun
Kulturskolan
683 80 Hagfors

Besöksadress
Älvstranden Bildningscentrum

0563-187 20
kulturskolan@edu.hagfors.se

Avanmälan kulturskolan
Anneli Hedlund
0563-187 20
anneli.hedlund@edu.hagfors.se

KONTAKT

Måndag-torsdag 8.00-17.00
Fredag 8.00-16.00
0563-185 00

Dalavägen 10
683 80 Hagfors
kommun@hagfors.se